\

Lista artykułów

Dodaj artykuł z linkiem do naszego bloga

22-01-2022

Nasz blog jest wielotematyczny, dlatego z chęcią przyjmiemy za odpłatnością dodatkowe artykuły oraz zamieścimy je w naszym blogu wraz z linkami wychodzącymi.

Dodaj swój link do naszego katalogu

21-01-2022

Katalog stron internetowych zainstalowany pod dobrze działającą witryną internetową to nadal dobre miejsce do umieszczania swoich linków. Zapraszamy do szerszego opisu w tym artykule.

Zakończyliśmy pierwszy etap naprawy

21-01-2022

Nasza strona przez pewien czas była nieczytelna. Wszystkiemu winne kodowanie w ISO. Przez ten drobny błąd z przeszłości, musieliśmy przekodować całą stronę na nowo a niestety jest to witryna statyczna bez CMS.

Hosting dla małej firmy

21-01-2022

Wpis ten na naszym blogu jest formą podziękowania za świadczone na naszą rzecz usługi hostingu na serwerach należących do marki Tani-Host.com . To dzięki świadczonych usługach hostingu możemy się rozwijać w i budować nasz biznes.

Prezentacja pozytywnego wizerunku

19-03-2015

Wizerunek przedsiębiorstwa to wiele aspektów których należy stale doglądać. Wszelka komunikacja ze światem zewnętrznym musi być odpowiednio ukierunkowana i wcześniej przygotowana tak aby nie wyrządziła nam szkody.

Formy SMS Premium

14-02-2015

Płatności SMS Premium w ostatnich latach dość mocno się rozwinęły. To nie chodzi o ilość dokonywanych płatności przy pomocy SMS o podwyższonej wartości. Tu chodzi o mnogość sposobów wykorzystania SMS-ów.

Marketing w internecie

14-02-2015

Reklama w internecie jest tak złożona że w przypadku pierwszego podejścia należy skorzystać z porady eksperta. Często okazuje się że zadania początkujących nie spełniają żadnych oczekiwań a jedynie trwonią fundusze na reklamę.

Reklama za SMS blog

13-02-2015

Witamy na naszym blogu firmowym który będzie opowiadał o reklamach płatnych za pomocą SMS premium. To szybka i bezpieczna metoda zakupu wirtualnych przedmiotów za pomocą internetu.