\

Dodaj artykuł z linkiem do naszego bloga

Blog wielotematyczny

Od jakiegoś czasu prowadzimy naszego bloga w podkatalogu naszej strony internetowej ReklamaZaSMS.net. Jest to pożyteczne z kilku względów o których tutaj się nie będę rozwodził. Jednak daje to kolejną możliwość a mianowicie zamieszczanie artykułów od osób zewnętrznych.

 

Takie zamieszczanie treści zewnętrznych oczywiście za opłatą może być całkiem intratnym zajęciem z punktu widzenia właściciela witryny internetowej. Dlatego chętnie przyjmiemy treści od osób zainteresowanych umieszczaniem takich artykułach na innych stronach.

 

Z założenia trzeba korzystać kiedy nadarza się okazja a skoro nasza strona zajmuje się tematem pozyskiwania linków to tym bardziej warto udostępnić taką usługę. Oprócz możliwości zamieszczania linków w artykułach sponsorowanych oferujemy również dostęp do możliwości dodawania wpisów z linkiem dofollow w naszym katalogu stron internetowych.

 

Takie podejście jest rozsądne z punktu SEO oraz ekonomicznego. Z racji ekonomii, im więcej podstron sprzedamy tym więcej adres internetowy zarobi. Z drugiej jednak strony dojdzie sporo linków wychodzących z podstron. Na szczęście stale publikujemy artykuły na naszej stronie głównej i blogu. Co sprawia że stale przybywa treści bez linków wychodzących gdyż artykuły dodawane przez nasz zespół traktują o naszej pracy i co najwyżej zawierają kilka linków wewnętrznych. Stały przyrost treści niweluje wzrost podstron z linkami wychodzącymi. A im więcej podstron sprzedamy tym więcej własnych artykułów napiszemy aby zniwelować ubytek wartości witryny przez promocję witryn zewnętrznych.