TOP

>Krótka informacja o firmie.

Strona internetowa ReklamazaSMS.NET jest własnością Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET SP Zoo. Na rynku usług internetowych działamy od 2004 roku. Działalność zarejestrowana w Polsce od 2009 roku. Wcześniej działaliśmy poza Polską. Obecnie Ads-Center.NET oferuje swoje usługi na terenie całej Uni Europejskiej.

Cechuje nas wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasza firma zajmuje się głównie pozycjonowaniem oraz reklamami adWords. Jednakże posiadamy dużo serwisów internetowych dzięki którym możemy oferować usługi takie jak mailing, wyświetlenia banerów reklamowych, dostarczanie trafficu. Dodatkowo zajmujemy się rejestrowanie domen, hostingiem, budowaniem stron internetowych na zamówienie.

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski jest agencją full serwis. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o obsługę swoich narzędzi marketingowych w internecie.

Obecnie strony należące do Ads-Center.NET są oglądane każdego dnia przez ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników internetu. Nasze bazy danych adresów e-mail liczą ponad 80 tysięcy wpisów. Każdego dnia jesteśmy wstanie przekierować około tysiąca unikalnych użytkowników na Twoją stronę. W ciągu miesiąca odnotowujemy średnio 20 milionów odsłon wszystkich stron internetowych należących do Ads-Center.NET

Zapraszam wszystkich do wypróbowania usług oferowanych przez Ads-Center.NET jak i partnerów współpracujących z naszą firmą. Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi partnerami. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com