TOP

>Faq

W tym dziale znajdziesz najczęściej zadawane pytania odnośnie strony Reklamazasms.net

Jak zamówić reklamę za pomocą SMS ?
Jest to bardzo prosta czynność. Jeśli jesteś na stronie ReklamazaSMS.net, wybierz interesującą Cię ofertę. Następnie wyślij sms na numer który jest podany przy danej ofercie. Następnie wypełnij formularz i przepisz kod SMS otrzymany chwilę po wysłaniu zapłaty.

Dlaczego płacić SMS ?
Jest to alternatywa dla płatności przelewem. Niektóre drobne usługi mają tak niskie koszty że lepiej jest tą płatność zrealizować szybciej i bardziej komfortowo czyli za pomocą SMS Premium.

Kto może korzystać z tej oferty ?
Krótko mówiąc, każdy może korzystać z naszej oferty pod warunkiem że posiada telefon komórkowy z odblokowaną możliwością wysyłania SMS.

Skąd mam pewność że opłata zostanie zrealizowana?
Usługi SMS dostarcza renomowana firma DotPay. DotPay dokłada wszelkich starań aby wszystkie płatności były realizowane na bieżąco i bez przeszkód. W przypadku reklamacji usługi SMS Premium należy zgłaszać sie bezpośrednio do DotPay.

Czy firma dostanie fakturę VAT za usługi ?
Tak. Wszystkie płatności są przesyłane przez operatora komórkowego. Końcowy odbiorca nie musi być firmą aby odebrać fakturę VAT. To operator komórkowy który obsługuje Twój numer wystawi wraz z rachunkiem, fakturę VAT za zakupione usługi za pomocą SMS Premium. Szybko i wygodnie bez tracenia czasu na podawanie danych firmowych.

Masz pytanie na które nie zamieściliśmy odpowiedzi?
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zapraszam do działu kontakt. Napisz do nas a odpowiemy na pytania związane z płatnościami sms za reklamy.

>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com