\

Hosting dla małej firmy

Hosting dla strony ReklamaZaSMS.net

Nasza strona nie jest zbyt wymagająca, jednak nasze standardy oraz chęć uczestniczenia w pierwszych wynikach wyszukiwarek, obligują nas do wykupienia usługi o wysokim standardzie przepustowości na łączu internetowym i uczciwości firmy pod względem maksymalnego wykorzystania serwera. Wiadomo że gdy administrator serwera chce więcej zarobić to zgodzi się na obniżenie jakości połączenia poprzez zameldowanie większej ilości stron internetowych, które generują większy ruch, przez co ograniczają przepustowość na łączu internetowym danego serwera. Takie działanie powoduje spowolnienie odpowiadania serwera na kolejne zapytania podczas szczytu odwiedzin.

 

Dlatego wybraliśmy firmę świadczącą usługi dla przedsiębiorców. Usługi czyli hosting dla małej firmy, mają odrobinę wyższą cenę ale za to jest utrzymany wysoki standard oraz jakość. Serwery znajdują się w dużej serwerowni podłączonej przy pomocy 250 MB/s kart sieciowych do światłowodów o przepustowości do 80 GB/s. Połączenie tych kilku elementów w takiej jakości świadczy o profesjonalnym podejściu firmy oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

 

To już kolejna strona internetowa zbudowana dla nas i kolejna witryna, która korzysta z usług Tani-Host.com , jesteśmy związani z tą firmą od 2009 roku i jak na razie pozostaniemy w współpracy. Budując ten wpis na naszym blogu, chcemy wyrazić wdzięczność za świadczone usługi i zarazem pomóc w zdobyciu nowych klientów.

 

Dlatego chcemy zaznaczyć że przez te wszystkie lata świadczona usługa hostingu była na najwyższym poziomie, przy użyciu wielu serwerów gdyż migracji było sporo. Od 2009 roku do 2020, przeszliśmy łącznie 6 migracji. Za każdym razem migracja była związana z zwiększaniem możliwości serwerów z których korzysta firma Tani-Host.com. Każda nasza strona działa i rozwija się przy pomocy szybkiego serwera. Dzięki szybkiemu serwerowi, roboty wyszukiwarek nie mają problemu z indeksowaniem podstron naszych witryn WWW i zbieraniem informacji o ich zawartości. To pozwala nam sprawnie konkurować z innymi stronami w wynikach wyszukiwarek. Uważamy że bez sprawnego serwera jakakolwiek walka w wynikach wyszukiwania byłaby bardzo trudna lub niemożliwa.