TOP

Opis stron Partnerów.

Chcieliśmy wyróżnić serwisy dzięki którym można było zbudować witrynę ReklamaZaSMS.NET Jest to w pewnym sensie podziękowanie za wkład wszystkich którzy przyczynili się do obecnej pozycji naszej strony na rynku reklam płatnych SMS-em.

Zarabianie w internecie - BitMails.info
Serwis społeczności internetowej BitMails.info. Największy serwis typu GPTR w Polsce pod względem ilości zarejestrowanych użytkowników oraz liczby odwiedzających. Bardzo długo istniej już serwis Bitmails.info na rynku, dzięki temu możemy oferować ofertę do bardzo dużej liczby użytkowników internetu.

Pieniądze z internetu - Dolarek.com
Strona internetowa Dolarek.com dzięki której można zarabiać pieniądze i wypłacać je za pomocą systemu transakcyjnemu PayPal. Użytkownicy w zamian za niewielkie wynagrodzenie odwiedzają strony reklamodawców w celu zwiększenia oglądalności.

Reklama w internecie - Zareklamuj.com
Serwis Zareklamuj.com to nowa niedawno odrestaurowana witryna która dopiero rozwija skrzydła. Przy współpracy z najlepszymi witrynami w Polskim internecie ma aspiracje na dorównanie takim sławom jak powyżej prezentowane serwisy internetowe. Korzystaj i reklamuj się na nowej wersji Zareklamuj.com.

Praca przez internet - Early-Cash.com
Witryna Early-Cash.com to serwis odkupiony od właścicieli. Po przeprowadzeniu kilku poważnych reform serwis na nowo ruszył na podbój branży reklamowej. Zapraszamy do współpracy z Early-Cash.com wszystkich zainteresowanych.

Katalogi stron internetowych.
Oprócz indywidualnych opisów stron przedstawiamy również usługę dostępną osobno poza pakietami głównej oferty. Jest to forma pozycjonowania strony oraz budowania opinii o marce. Budując za każdym razem nową unikalną treść opisującą Twoją działalność zdobywasz dodatkowe mocne linki oraz opinię która pracuje na Twój sukces. Klienci zazwyczaj szukają w Google opinii o danej firmie lub sprzedawcy zanim dokonają zakupu. Gdy napotkają na dużo pozytywnych wpisów bądĽ zwykłych treści które nie sugerują żadnych braków w obsłudze klienta zazwyczaj bez przeszkód dokonują zakupów.

Dokonaj jak największej ilości wpisów w różnych katalogach, pozyskasz dzięki temu dużo mocnych linków które pomogą w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej. Dzięki wpisom za SMS nie czekasz aż moderator sprawdzi i zatwierdzi wpis. Uważamy że skoro klient płaci za wieczysty wpis to nie musimy dodatkowo go sprawdzać.

>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com