TOP

Ważne wskazówki o wpisach.

Udostępniliśmy wyjątkową usługę która idealnie powinna odpowiadać na potrzeby osób które chcą samodzielnie i przy zachowaniu niskich kosztów dobrze pozycjonować swoją witrynę. W brew niektórym opiniom nie jest to w cale trudne. Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych elementach i nie kombinować. Dobrze wiem jak czasami się nie chce pisać po raz kolejny od początku tej samej treści reklamowej ale to najlepszy sposób. Jeśli będziesz słuchać ludzi którzy twierdzą iż wystarczy zaledwie kilka zmian w treści aby została zaliczona do unikalnych to nigdy nie uzyskasz oczekiwanych efektów. Mechanizm oceniania witryn i linków do nich prowadzących cały czas się zmienia. Właściciele wyszukiwarek dążą do uzyskiwania najtrafniejszych wyników. Wagi dzięki którym oblicza sie pozycję strony w wyszukiwarkach z każdym dniem są coraz bardziej restrykcyjne. Dlatego powielanie treści i wymiana słów na ich synonimy już nie wystarcza. Takimi metodami można było uzyskać efekt jeszcze kilka lat temu ale nie dziś. Jest to kompletna strata czasu a wręcz działanie na szkodę własnej witryny.

Co zrobić aby treści pozytywnie wpływały na pozycjonowaną stronę?
Recepta jest bardzo prosta w opisaniu lecz trudna w wykonaniu. Bardzo dużo osób spoczywa na laurach i po pewnym czasie albo przestają pozycjonować albo zlecają komuś bardziej wytrwałemu. Aby treść wpisu w katalogu lub na jakiejś wynajętej pod stronie był naprawdę pomocna w pozycjonowaniu musi zawierać frazy kluczowe. Frazy kluczowe to element treści który określa tematykę naszej witryny. Nie należy z nimi przesadzać ale kilka razy powinno się użyć słów które określają tematykę. Jeśli każda treść będzie pisana od początku do końca od nowa masz pewność że roboty wyszukiwarek nie zakwalifikują tych treści jako duble content. Pamiętaj że wyszukiwarki bronią się przed treściami zaśmiecającymi ich wyniki wyszukań. Ich mechanizmy skutecznie walczą z powielaną treścią. Dlatego tak ważne jest aby nie działać na własną szkodę. W końcu poświęcasz czas lub płacisz za wykonanie treści i oczekiwania aby treści pomagały nam latami w zdobywaniu lepszych pozycji.

Ważne elementy wpisów.
Aby maksymalnie wykorzystać moc strony na której możemy umieścić link należy dodać do jego parametrów title oraz w przypadku obrazków alt. Znaczniki te powodują wyświetlanie się dymków z opisem oraz zawierają treść alternatywną dla przeglądarek które czytają strony dla niewidomych. Jeśli jednak masz możliwość umieszczenia na danej witrynie pod strony z własną treścią i linkiem wychodzącym nie wahaj się ani chwili. Zleć lub napisz kolejną oryginalną treść w której umieścisz kilka fraz kluczowych które najlepiej opisują tematykę Twojej strony. Treść powinna nie być krótsza niż tysiąc znaków. Jest to naprawdę niewiele bo zaledwie kilka linijek a prezentuje się znacznie lepiej niż trzysta znaków. Pamiętaj im więcej treści na odpowiedni temat tym lepiej. Staraj się nie wyprowadzać z takiej pod strony więcej niż trzy linki wychodzące. Najważniejszy jest tytuł, dlatego ze najczęściej ląduje w znaczniku nagłówka h1. Jest to nagłówek pierwszego poziomu i każda treść która jest zawarta w tym znaczniku jest traktowana jako najważniejsza na danej stronie. Jeśli wyprowadzisz z niego link do swojej głównej strony zyskasz bardzo mocny link. Nie zapomnij o użyciu znacznika title wewnątrz znaczników hiperłącza. Dwa pozostałe linki wyprowadĽ z głębi treści wykorzystując frazy kluczowe. Te pozostałe linki najlepiej jak by prowadziły do pod stron. Roboty wyszukiwarek omijają zdublowane linki na tej samej pod stronie.

>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com