TOP

Wejścia sponsorowane za SMS

Przedstawiamy ofertę wejść sponsorowanych dostępnych w sieci witryn należących do grupy Ads-Center.NET Wszystkie witryny odnotowują dużą ilość odwiedzin dzięki czemu reklama jest efektywna. Dodatkowo w ofercie linków sponsorowanych mamy możliwość ustalenia czasu spędzonego przez odwiedzającego. Działa to na to następująco, każda osoba która dzięki nam odwiedzi reklamowaną stronę ma liczony czas odwiedzin, jeśli trwa dłużej niż dwadzieścia sekund zostaje zaliczony jako prawidłowe wejście do statystyk.

Linki sponsorowane to najlepszy i najszybszy sposób na uzyskanie ciekawych wyników odwiedzin witryny reklamowanej. A dzięki naszej usłudze mają Państwo możliwość zapłacić za pomocą SMS Premium. Bardzo szybka metoda zamawiania usług szczególnie w weekend gdy banki nie wymieniają się przelewami. Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą oraz z możliwościami jakie oferuje.

Ilość wejść na stronę a pozycja w wyszukiwarkach.


Jeśli potrzebujesz dużo i szybko unikalnych wejść to za odpowiednią opłatą możesz wykupić wejścia sponsorowane. Ten serwis internetowy ma bardzo dużą bazę użytkowników którzy mogą odwiedzić w zamian za drobną opłatą Twoją witrynę.
bitmails.info: 52,317 użytkowników.

Oferta wejścia sponsorowane za SMS na Bitmails.info


Bardzo dynamicznie rozwijający się serwis w którym można zakupić wejścia sponsorowane na konkretną witrynę internetową. Pomóż swoim witrynom zdobywać lepsze wyniki w rankingach popularności.
dolarek.com: użytkowników.

Oferta wejścia sponsorowane za SMS na Dolarek.com


Serwis który dopiero się rozwija. Warto zainwestować w reklamę na jego stronach. Podczas reklamowania serwisu przy okazji odwiedzający zobaczą Twoją reklamę.
zareklamuj.com: użytkowników.

Oferta wejścia sponsorowane za SMS na Zareklamuj.com


Bardzo dobra oferta wejść sponsorowanych. Zareklamuj się w bardzo dobrze znanym serwisie internetowym.
early-cash.com: użytkowników.

Oferta wejścia sponsorowane za SMS na Early-Cash.com>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com