TOP

>Ilość wejść na stronę a pozycja w wyszukiwarkach.

Ostatnio wielu klientów pyta o zależność ilości wejść w stosunku do pozycji w wynikach wyszukiwań. A szczególnie czy takowe wejścia użytkowników w ogóle są monitorowane i jak to się odbywa.

Wielu webmasterów pewnie stwierdzi że nie można monitorować wejść z zewnątrz bez kodu zliczającego wejścia. Jednak istnieje serwis a raczej ranking który monitoruje odwołania na serwerach DNS do poszczególnych stron internetowych.

Informacje takie są wykorzystywane przez serwery wyszukiwarek w celu określenia popularności danej witryny. Ilość wejść od dawna jest częścią składową wyników wyszukiwań. Dlatego warto zainwestować w wejścia które poprawią ranking popularności witryny.

Należy pamiętać że to nie jednorazowa inwestycja. Jeżeli nie masz wysokiego współczynnika odwiedzin należy zainwestować w niewielką stałą wartość rejestrowaną w ogólnych wynikach.

Reklama może być różnorodna, nie należy cały czas stosować jednego rozwiązania. Korzystaj z mailingu oraz wejść sponsorowanych na przemian. Jednocześnie wykupuj tanie impresje banerów na różnych portalach.>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com