\

Marketing w internecie

Marketing w internecie

Jeśli budujesz lub już posiadasz stronę internetową to na pewno zastanawiasz się jak sprawić by odniosła ona sukces. Oczywiście jeszcze wszystko zależy od tego co uważamy za sukces strony internetowej. Dla jednych to będzie duża liczba zapisanych osób w subskrypcji newslettera, dla następnych, bardzo duża ilość wejść każdego dnia a dla jeszcze innych sprzedaż usług lub towarów zamieszczonych na stronie. Zgodnie z zapotrzebowaniem należy odpowiednio dobrać metody promocji. W każdym z tych przypadków jest jeden wspólny mianownik. Tym wspólnym mianownikiem jest dotarcie do osób zainteresowanych naszą stroną internetową. Dlatego w pierwszej kolejności należy określić profil naszego odbiorcy.

 

Jak określić naszego odbiorcę ?

Aby dokładnie określić profil swojego odbiorcy musisz zastanowić się nad potrzebami osoby której chcesz sprzedać swoje usługi lub towar. Wielkie hipermarkety nie mają takiego problemy, na ich pułkach leży ogromna ilość towaru od zwykłego mydła przez ubrania i rzeczy do ogródka aż po żywność. Małe biznesy, często wyspecjalizowane w jednym kierunku zazwyczaj oferują również wąską ofertę. Na podstawie tej oferty łatwo określić potrzeby potencjalnego kupującego a co za tym idzie można wywnioskować gdzie i jak należy się reklamować. Dla każdej branży istnieją różne metody reklamy dlatego tak ważne jest określenie czego potrzebują Twoi klienci.

 

Kupuj reklamę za SMS

W każdej z internetowych dziedzin reklamy istnieje segment usług oferowanych przy pomocy mikro płatności. Tak nazywamy opłaty wnoszone za pomocą SMS Premium. Jest to bardzo szybki i łatwy w obsłudze sposób płacenia za towary lub usługi. Mikro płatności dostępne są dla każdego posiadacza telefonu komórkowego z dodatnim stanem konta. Dzisiaj nawet dzieci posiadają własne komórki czyli medium to jest szeroko dostępne. Płacenie za pomocą SMS-a Premium to dzisiaj alternatywa dla zwykłych przelewów. A na pewno jest to sposób na otrzymywanie dodatkowego wynagrodzenia z działań marketingowych w internecie.

 

Czy ja też mogę skorzystać ?

Po przeczytaniu tego artykułu możesz mieć wrażenie że Ty też możesz otrzymywać mikro płatności od internautów za usługi które oferujesz. Zastanów się co możesz oferować internautom ze zbioru swoich rzeczy lub co możesz stworzyć aby dystrybuować to za pomocą płatności SMS Premium. Zacznij już dziś zarabiać i tworzyć dodatkowy dochód.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Prezentacja pozytywnego wizerunku
- Formy SMS Premium