\

Reklama za SMS blog

Blog reklama za SMS

Postanowiliśmy otworzyć bloga. Mimo że strona istnieje już od kilku lat, dopiero teraz postanowiliśmy umieścić na naszym serwisie skrypt blogowy i prowadzić częściej lub rzadziej wpisy związane z branżą mikro płatności. Na naszym blogu nie trzeba płacić za wyświetlanie treści w żadnej formie. Cała zawartość jest dostępna za darmo. Jedynie usługa katalogu firm jest płatna oczywiście przy pomocy SMS premium.

 

Skrypt blogowy

Skrypt który zastosowaliśmy to wybór autonomiczny. Witryna Reklamazasms.net należy do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, dlatego też skorzystaliśmy z lekkiego i prostego skryptu do prowadzenia bloga stworzonego przez specjalistów naszej grupy Ads-Center.NET . Skrypt posiada krótki i odpowiednio zoptymalizowany kod dzięki czemu działa szybko i niezawodnie. Jego największą zaletą jest wyposażenie w mechanizmy znane z CMS, do zarządzania treścią bez znajomości języka HTML. Dodatkowym atutem jest brak baz danych. Wszystkie dane zapisywane są w plikach.

 

Zapraszamy do czytania

Nasz pierwszy wpis już się kończy ale zapraszamy do dalszego odwiedzania i czytania naszego bloga. Wraz z upływającym czasem, treści będzie przybywać a przy okazji ważnych informacji które mogą sprawić że samemu zaczniesz zarabiać na swojej wiedzy w internecie.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Marketing w internecie
- Formy SMS Premium