\

Dodaj swój link do naszego katalogu

Poszukujesz linków dofollow ?

Jeśli poszukujesz linków dofollow aby zwiększyć ich ilość prowadzących do Twojej strony to dobrze trafiłeś. Nasza strona w pewnej części jest zapleczem technicznym. To oznacza że udostępniamy podstrony w celu umieszczania na nich artykułów wraz z linkami wychodzącymi.

 

Linki z katalogu stron internetowych

Na naszej stronie znajdziesz też bardzo dobrze zaprojektowany katalog stron internetowych. Wpisy w tym katalogu potrafią naprawdę wzmocnić stronę docelową. Nasz katalog stron internetowych został specjalnie tak zaprojektowany aby umożliwiał wykorzystanie jego całego drzemiącego w nim potencjału.

 

Krąży mit że katalogi stron przestały już odgrywać jakiekolwiek znaczenie. Tak było kiedyś ale Google przez lata usprawniło swój algorytm rozpoznawania stron i skryptów. Od pewnego czasu katalogi stron nie są objęte permanentnym obniżeniem wartości linków z nich wychodzących. Był to zabieg z początku walki wyszukiwarki Google z niewłaściwym wykorzystaniem tych cudownych mechanizmów do promocji stron internetowych. Na szczęście te czasy już przeminęły i katalogi stron internetowych powróciły do łaski.

 

Pamiętaj jednak że nie każdy katalog stron jest dobrym wyjściem na pozyskanie w nim linku. Tylko niektóre konstrukcje nadają się do wykorzystania pod własne potrzeby w zakresie pozycjonowania. Tylko jak rozpoznać dobry katalog od złego. Otóż warto popatrzeć po istotnych cechach. Czy dany katalog stron internetowych jest stroną główną czy może pod katalogiem jakiejś większej witryny. Jeśli jest to dodatkowy skrypt umieszczony pod większą stroną internetową, to warto zainwestować w takie miejsce i umieścić tam swój link prowadzący do własnej witryny WWW.

 

Dlaczego katalog stron pod większą witryną jest lepszy ?

Taki katalog ma przewagę nad tak zwanymi golasami (katalog stron internetowych zainstalowany pod domeną jako główna strona), w kilku aspektach. Po pierwsze nie jest tylko gołym katalogiem z dużą ilością linków do kategorii i podstron oraz wychodzących na zewnątrz. Jest jedynie rozszerzeniem jakiejś większej witryny. Dzięki temu gdy link do katalogu został umieszczony w menu lub stopce strony, jest powtórzony dziesiątki, setki a nawet tysiące razy. Ato oznacza że każdy link wychodzący z takiego katalogu stron internetowych będzie miał znacznie większą moc niż z innych źródeł. Dlatego warto zainwestować w takie miejsce. Dobrze utrzymane katalogi stron WWW działające jako rozszerzenie witryny internetowej, to znacznie lepsze miejsce na link dofollow niż inne źródła. Spróbuj, i zobacz jaki będzie efekt, tylko pamiętaj aby zamieścić oryginalnie napisaną treść do każdego wpisu.