TOP

Reklama za SMSa Premium.

Zespół redakcyjny ReklamaZaSMS.NET prezentuje ofertę usług płatnych SMS Premium grupy Ads-Center.NET . Firma Ads-Center.NET współpracuje z dwiema firmami które dostarczają usługi płatności SMS Premium. Obie firmy są potentatami na rynku płatności SMS Premium w Polsce. Dlatego zapraszamy do korzystania z naszych usług z oferty SMS.

Stworzyliśmy osobną stronę ofertową wyłącznie dla klientów zainteresowanych płatnościami SMS Premium. Przedstawiamy tutaj wyselekcjonowaną ofertę w której za wszystkie usługi możesz zapłacić wysyłając SMS Premium.

Wśród usług z których możesz korzystać oferujemy czołowe produkty dostępne w naszej sieci witryn internetowych. Do najwyższej grupy produktów należą mailingi, wejścia sponsorowane oraz najbardziej popularna forma reklamy czyli wyświetlanie banerów 468x60px.

Z uwagi na niskie wartości SMS Premium, oferujemy dostosowane warunki reklam. Mailingi są ustalone grupowo z podziałem na ilość gwarantowanych unikalnych wejść. Dzięki temu podziałowi oferujemy najlepszy stosunek ceny do możliwości oferty.

Podobnie jest w przypadku wejść sponsorowanych. Każdy SMS o innej wartości wykupuje usługę o określonej z góry liczbie wejść. Każda usługa jest odpowiednio opisana oraz zawiera szczegółowy cennik. W razie pytań zapraszamy do działu kontakt gdzie administracja odpowie na wszystkie pytania.

Pełnym uzupełnieniem oferty jest możliwość zakupu impresji banera 468x60px. Pozwala to na określenie niewielkiej ilości wyświetleń liczonych w tysiącach. Pozwoli to na skuteczny start średniej kampanii reklamowej. Wyświetlając swoje banery reklamowe na wielu stronach internetowych jednocześnie osiągniesz utrwalenie w świadomości przyszłych klientów marki Twojej firmy bądĽ strony z ofertą.

Dla osób które zajmują się pozycjonowaniem swoich stron proponujemy wpisy do katalogów stron internetowych wbudowanych w witryny współpracujace z Ads-Center.NET oraz ReklamazaSMS.NET. Oferta wpisów do katalogów działa natychmiastowo. Od razu po wysłaniu SMSa otrzymujesz kod aktywujący usługę. Po przepisaniu kodu do formularza na stronie od razu otrzymujesz wpis w katalogu.

Reklamy płatne za pomocą SMS Premium to najszybszy sposób opłacenia usługi nawet w weekend. W weekendy większość banków nie pracuje. W niektórych możliwa jest wymiana tylko pomiędzy kontami wewnątrz banku. Płatności SMS Premium są dostępne 24h/7 dni w tygodniu. Niektóre usługi oferują natychmiastowe wykonanie. Dzięki czemu nie musisz czekać na odpowiedz o realizacji.

>Oferta Reklam
Oferta Mailing za SMS
Oferta Wejścia sponsorowane
Oferta Impresji Banera
Opis partnerów
Wpisy do katalogów stron internetowych
>Dlaczego my?
Dlaczego my?
>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com