TOP

>Pozycjonowanie przy pomocy katalogów.

Pozycjonowanie stron internetowych za pomocą wpisów do katalogów.

To bardzo prosta sprawa. Aby skutecznie pozycjonować swoją stronę należy mieć dużo tematycznej treści oraz jeszcze więcej linków prowadzących do naszej strony. Dodając te same wpisy lub z niewielką zmianą w treści do darmowych katalogów robisz krzywdę swojej pozycji w wyszukiwarce. Darmowe katalogi mają to do siebie że czasami znikają z sieci. Ktoś nie opłacił abonamentu na następny rok za domenę i wszystkie wpisy przepadają.

Korzystając z płatnych wpisów do katalogów stron internetowych masz pewność że tak szybko on nie zniknie. Czyli Twój wpis będzie przez kilka najbliższych lat dostępny w sieci. Dla wyszukiwarki oprócz samej treści ważna jest data znalezienia jej w sieci. Im starsza tym lepsza i mocniejszy link który prowadzi do naszej strony. Jeśli zachowasz standardy i napiszesz oryginalny wpis zdobędziesz za niewielką opłatą link który będzie procentował na Twoją korzyść przez kilka najbliższych lat.

Stron z pierwszych miejsc w google notują każdego dnia ogromną liczbę odwiedzin. Właściciele tych serwisów internetowych zarabiają na wyświetleniach reklam oraz za kliknięcia w treści programów partnerskich. Dodaj wpis do kilku katalogów z naszej listy aby zbliżyć się do pierwszych miejsc w Google.

>Oferta mocnych katalogów SEO
KatalogStronInternetowych.net
Katalog stron internetowych ads-center.net
Katalog stron internetowych bitmails.info
Katalog stron internetowych reklamazasms.net
Katalog stron internetowych dolarek.com
Katalog stron internetowych zareklamuj.com
Katalog stron internetowych ProgramPartnerski.prg
Katalog stron internetowych Ddwi.net
Katalog stron internetowych TnijURL.com
Katalog stron internetowych MikroBlog.biz
Katalog stron internetowych Gry-24.com


>Zastosowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Budowa wizerunku po przez wpisy.
Sieć mocnych i stałych linków.

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com