TOP

>WyprzedĽ konkurencję.

W dzisiejszych czasach gdy na rynku jest dość duża konkurencja ważne jest aby wyprzedzić naśladowców w poszukiwaniu klientów. Nie od dziś mamy do czynienia z internetem, jest on tak popularny że ludzie szukając usług lub wykonawców zaczynają od internetu. Większość internautów zaczyna swoje poszukiwania od wyszukiwarki Google. Właściciele tej wyszukiwarki tak dokładnie rozpracowali możliwości swojego narzędzia że dziś możemy tam znaleĽć bardzo dużo miejsca na ogłoszenia różnego rodzaju. Na początku były tylko wyniki wyszukiwań, w pewnym momencie projekt był na tyle duży że nie mógł być sponsorowany a musiał zacząć na siebie zarabiać i w tym właśnie pomogły reklamy przed którymi właściciele Google bardzo długo się bronili. Dzisiaj główny dochód firmy to właśnie wpływy z reklam w portalach należących do giganta internetu.

Jeżeli nie chcesz ciągle płacić za reklamy należy pozycjonować swoją witrynę na najtrafniej określające słowa kluczowe. To długi i ciężki proces który może przynieść nawet całkowitą rezygnację z reklam sponsorowanych. Gdy pozycjonowana witryna pojawi się w gronie pierwszych wyników wyszukań możesz zmniejszyć budżet przeznaczony na linki sponsorowane.

Aby pomóc wszystkim w pozycjonowaniu własnych stron internetowych stworzyliśmy szereg katalogów stron zainstalowanych pod naszymi witrynami. Dzięki takiemu zabiegowi możesz liczyć na szybkie trafienie wpisu do Google. Wartość naszych witryn jest stale podnoszona względem wyszukiwarek dlatego wszelkie wpisy pozytywnie wpływają na pozycje w wynikach wyszukań reklamowanych stron. Dodatkowym zyskiem jest fakt iż strony na których są zainstalowane nasze katalogi są odwiedzane każdego dnia przez dużą ilość odwiedzających co sprawia że każdy wpis jest też reklamą strony lub firmy. Jako że żądamy niewielkiej jednorazowej opłaty za wpis do katalogu stron internetowych masz pewność że sąsiadujące treści nie są powielanymi treściami z automatów do pozycjonowania. Dodatkowo administracja cały czas nadzoruje treści w katalogach i w przypadku odkrycia identycznej kopii treści kasuje wpis. Dbając o jakość treści w katalogach mamy też pewność od dużej skuteczności wszystkich wpisów. Dzięki zastosowaniu technologi mikro płatności SMS, wpis jest dodawany natychmiast więc na nic nie trzeba czekać.

>Oferta mocnych katalogów SEO
KatalogStronInternetowych.net
Katalog stron internetowych ads-center.net
Katalog stron internetowych bitmails.info
Katalog stron internetowych reklamazasms.net
Katalog stron internetowych dolarek.com
Katalog stron internetowych zareklamuj.com
Katalog stron internetowych ProgramPartnerski.prg
Katalog stron internetowych Ddwi.net
Katalog stron internetowych TnijURL.com
Katalog stron internetowych MikroBlog.biz
Katalog stron internetowych Gry-24.com


>Zastosowanie
Reklamowanie sklepów internetowych
Reklamowanie aukcji internetowych
Reklamowanie blogów
Reklamowanie programów partnerskich
Reklamowanie konkursów
Pozycjonowanie Stron Internetowych

>Linki reklamowo/pozycjonujące


Hosting dostarcza Tani-Host.com